[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Програмне забезпечення » Сім'я AutoCAD » Компас або Autocad
Компас або Autocad
ped4enkoДата: Вівторок, 2010-10-26, 23:30 | Повідомлення # 1
Група: Администраторы
Повідомлень: 32
Статус: Offline
У реалі, якщо ви попрацюєте в компасі, то вже будете вважати Інче.

У компасі, що б зробити все не за ГОСТом потрібно постораться, а в Автокад навпаки, потрібно постаратися зробити по ГОСТу. 10 версія, яка вийшла нещодавно, дуже якісно імпортує і експортує в Автокад. Ну і я вже не кажу про всякі там бібліотеки яких аж на 800 мегабайт. Про те, що він, скажімо, може автоматично генерувати експлікацію, специфікації там всякі ...

 
ped4enkoДата: Вівторок, 2010-10-26, 23:30 | Повідомлення # 2
Група: Администраторы
Повідомлень: 32
Статус: Offline
Я не будівельник і 10-ю (навіть 9-ту) версію не знаю. Але по 8-й можу сказати, що мені особисто (повторюю, особисто) набагато комфортніше працювати в Акад (це якщо про 2D чисто). З усякими натисканнями Enter'ов я в КОМПАС починаю повільніше думати. Хоча є люди, які не бачать повернення в Акад після переходу на КОМПАС. Він хороший саме бібліотеками стандартних елементів, за рахунок чого можна прискорити свою роботу. Але, за наявності самих необхідних бібліотек (або краще сказати блоків) ст. ел-в в Акад робота йде реально швидше (ЕСС-но, при соотв-х настройках). Так що думай.

PS Робота і в Акад, і в КОМПАС досить тривалий час у мене, тому всі більш-менш об'єктивно.

PPS Щодо автоматичних специфікацій додам, що практично ніхто в КОМПАС ними не користується. У крайньому випадку вручну забивають. Щоб зв'язку зі складанням не було. Автоматична нумерація там дивна - стоїть у збірці перевизначити або додати позиції або просто рядок переписати, все плутається. Може, в 9-й і 10-й цей момент поправили, не знаю ...

 
ped4enkoДата: Вівторок, 2010-10-26, 23:31 | Повідомлення # 3
Група: Администраторы
Повідомлень: 32
Статус: Offline
Компас і Автокад мають різну філософію внутрішньої організації і одна до іншого не підходить. Якщо працювати з клавітурой, що істотно швидше, ніж просто мишею, то "всякі там ентер" стають просто поєднанням клавишь <ctrl> + <enter> і роботу ані трохи не уповільнюють, так само як і інші поєднання. Навіть в аську той же поєднання клавишь на відправку повідомлення - <ctrl> + <enter>

А щодо того, що "що практично ніхто в КОМПАС ними не користується" це вже звичка: ну створення експлікацій дуже зручно, а потім на основі цього вже і освітленість порахувати може. Так само зручно при проектуванні інженерних мереж - вставляєш з компас-об'єкт уго, а вони автоматично в специфікацію прішутся з довгою і типом труби ... із специфікації можна в Ексел перегнати.

 
Форум » Програмне забезпечення » Сім'я AutoCAD » Компас або Autocad
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: