Головна » Статті » Землевпоряднику

Порядок складання звіту за формою № 6-зем. Розділ 1. Рядки 16-40.
Звіт про землю за формою № 6-зем складається за станом на 1 січня кожного року і включає два розділи: землі, які входять до адміністративно-територіальних одиниць (розділ перший), у тому числі в межах населених пунктів (розділ другий). Початок статті тут! Дані про громадян, яким надано землі у власність і користування (рядки 18; 19; 21 – 23; 27; 31; 35; 39; 40), сумуються у рядку 17.

У рядку 18 наводяться дані про селянські (фермерські) господарства, до яких потрібно включати господарства, що є формою підприємництва тих громадян України, які виявили бажання виробляти товарну сільськогосподарську продукцію, займатися її переробкою та реалізацією і створені відповідно до Закону України „Про фермерське господарство”.

Дані про ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва враховуються у рядку 19, а саме: ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельних частках (паях), переданих громадянам у натурі, та на інших землях, придбаних чи отриманих у користування відповідно до чинного законодавства. У тому числі у рядку 20, зазначаються ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва тільки на власних частках (паях).

Дані про особисті підсобні господарства вказуються у рядку 21; до них потрібно включати господарства громадян, яким передані радами земельні ділянки для ведення особистого підсобного господарства відповідно до ст. 56 Земельного кодексу України.

Дані про ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель (присадибні ділянки) наводяться у рядку 22. До них потрібно включати ділянки громадян, які передані радами для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель відповідно до ст. 67 Земельного кодексу України.

Дані про ділянки для садівництва (сума рядків 24 і 26) зазначаються у рядку 23, а саме: садівничі кооперативи, товариства та ділянки, надані для індивідуального садівництва. У графі 1 слід указувати кількість громадян. Дані про колективне садівництво наводяться у рядку 24. У графі 1 указують кількість громадян – членів садівничого кооперативу. У тому числі у рядку 25 зазначають дані про землі загального користування (до них включають земельні ділянки, зайняті охоронними зонами, шляхами, проїздами, спорудами та іншими об’єктами загального користування). Дані про індивідуальне садівництво наводяться в рядку 26.

Дані про ділянки для дачного будівництва (сума даних рядків 28 і 30) зазначаються у рядку 27. До таких ділянок потрібно включати індивідуальні та об’єднані в кооперативи дачі громадян. У графі 1 указують кількість громадян. Дані про кооперативне дачне будівництво враховуються у рядку 28. В графі 1 зазначають кількість громадян, яким передані земельні ділянки для дач. У тому числі у рядку 29 наводять дані про землі загального користування, до яких включають земельні ділянки, зайняті охоронними зонами, шляхами, проїздами, спорудами та іншими об’єктами загального користування. Дані про індивідуальне дачне будівництво вказують у рядку 30.

У рядку 31 зазначають дані про ділянки для гаражного будівництва (сума даних рядків 32 і 34), до яких потрібно включати гаражно-будівельні кооперативи та індивідуальні гаражі громадян. У графі 1 – указують кількість громадян. Дані про кооперативне гаражне будівництво враховуються у рядку 32. У графі 1 – вказувати кількість громадян. У тому числі у рядку 33 наводяться дані про землі загального користування (до них потрібно включати земельні ділянки, зайняті проїздами, спорудами та іншими об’єктами загального користування). Дані про індивідуальне гаражне будівництво потрібно зазначати у рядку 34.

Дані про ділянки для городництва (сума даних рядків 36 і 38) наводять у рядку 35. До їх числа слід включати ділянки для колективного городництва та індивідуальні городи громадян. У графі 1 вказують кількість громадян. Дані про колективне городництво показують у рядку 36, а у графі 1 також зазначають кількість громадян. У тому числі у рядку 37 наводять дані про землі загального користування (земельні ділянки, зайняті проїздами, спорудами та іншими об’єктами загального користування). Дані про індивідуальне городництво враховуються у рядку 38.

Дані про ділянки для здійснення несільськогосподарсько-підприємницької діяльності вказуються у рядку 39. До них потрібно включати фізичних осіб та приватні підприємства (без створення юридичної особи), які мають у власності або орендують земельні ділянки для здійснення несільськогосподарської підприємницької діяльності.

Дані про ділянки для сінокосіння та випасання худоби наводяться у рядку 40, а у графі 1 не зазначається кількість землекористувачів.

Джерело матеріалу: Державний земельний кадастр. Практичний посібник. 2013
Категорія: Землевпоряднику | Додав: Ursa (2016-06-13)
Переглядів: 2450 | Теги: порядок складання звіту, Звіт за формою № 6-зем, звіт про землю | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]