Головна » Статті » Землевпоряднику

Порядок складання звіту за формою № 6-зем. Розділ 1. Рядки 1-16.
Звіт за формою № 6-зем складається за станом на 1 січня кожного року і включає два розділи: землі, які входять до адміністративно-територіальних одиниць (розділ перший), у тому числі в межах населених пунктів (розділ другий).

У першому розділі форми № 6-зем розподіл за рядками є таким:
У рядку 01 наводяться дані про сільськогосподарські підприємства (усього земель у власності і користуванні), які складаються із суми даних рядків 02; 09 і 16.

У рядку 02 зазначаються дані про недержавні сільськогосподарські підприємства, які складаються із суми даних рядків 04 – 08.
У тому числі резервний фонд ураховується у рядку 03, у якому зазначаються дані про площі земель резервного фонду, надані роздержавленим сільськогосподарським підприємствам у постійне користування.

У рядку 04 ураховуються дані про колективні сільськогосподарські підприємства, які є добровільними об’єднаннями громадян як самостійні підприємства для спільного виробництва сільськогосподарської продукції та товарів і діють на засадах підприємництва й самоврядування. До числа цих підприємств потрібно також включати селянські спілки, агрофірми, колективні асоціації та інші колективні сільськогосподарські підприємства – лише за наявності статутів, які розроблені відповідно до Закону України „Про колективне сільськогосподарське підприємство” і зареєстровані в установленому порядку. Крім того, до цієї категорії землекористувачів потрібно зараховувати колгоспи.

У рядку 05 зазначаються дані про сільськогосподарські кооперативи, до яких потрібно включати добровільні об’єднання фізичних і юридичних осіб в іншу юридичну особу на засадах членства, об’єднання пайових внесків, участі у спільній сільськогосподарській виробничій діяльності та обслуговування членів кооперативу і лише за наявності статутів, які розроблені відповідно до Законів України „Про сільськогосподарську кооперацію” та „Про споживчу кооперацію”.

У рядку 06 наводяться дані про сільськогосподарські товариства: підприємства, створені на засадах угоди юридичних осіб і громадян шляхом об’єднання їхнього майна та підприємницької діяльності з метою одержання прибутку. До числа цих товариств потрібно відносити: сільськогосподарські акціонерні товариства, сільськогосподарські товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю, сільськогосподарські повні та командитні товариства – лише за наявності статутів, які розроблені відповідно до Закону України „Про господарські товариства” і зареєстровані в установленому порядку.

У рядку 07 наводяться дані про підсобні сільські господарства недержавних підприємств, установ та організацій, а також підсобні господарства релігійних організацій.

У рядку 08 наводяться дані про інші недержавні сільськогосподарські підприємства, які не можна врахувати в рядках 04 – 07.

У рядку 09 наводяться дані про державні сільськогосподарські підприємства, які складаються із суми даних, урахованих в рядках 10; 12; 13; 15.

У рядку 10 наводяться дані про держгоспи всіх систем, до яких потрібно включати держгоспи, держгоспи-заводи, держгоспи-технікуми, кінні заводи, військові держгоспи, елітно-насіннєві держгоспи, птаходержгоспи.
У тому числі у рядку 11 наводяться дані про держгоспи оборони, до яких потрібно включати військові держгоспи Збройних сил України та інших військових формувань.
У рядку 12 зазначаються дані про сільськогосподарські науково-дослідні установи і навчальні заклади, а саме: сільськогосподарські науково-дослідні установи, навчально-дослідні, дослідно-виробничі та інші сільськогосподарські підприємства вищих та середніх спеціальних навчальних закладів сільськогосподарського профілю, включно з професійно-технічними училищами.

У рядку 13 наводяться дані про підсобні сільські господарства державних підприємств, установ, організацій, а саме: підсобні господарства промислових підприємств, військових частин, лікарень, санаторіїв, інших державних установ та організацій, а також – виправно-трудових установ МВС України, які мають підсобні господарства сільськогосподарського профілю. У тому числі у рядку 14 – дані про військові частини, підприємства, установи, організації: підсобні господарства Збройних сил України та інших військових формувань, включаючи виправно-трудові установи МВС України сільськогосподарського профілю.

У рядку 15 ураховуються дані про інші державні сільськогосподарські підприємства, а саме: дослідні господарства машиновипробувальних станцій, державні сортовипробувальні станції та сортодільниці, міжрайонні і районні коконосушарні, інкубаторно-птахівничі станції, держплемстанції, іподроми, рибницькі та інші державні сільськогосподарські підприємства.

У рядку 16 ураховуються дані про міжгосподарські підприємства, які створені колективними сільськогосподарськими господарствами, радгоспами й іншими державними, кооперативними і громадськими підприємствами та організаціями шляхом добровільного об’єднання частини своїх фінансових, ї матеріально-технічних і трудових ресурсів.

Продовження статті тут!

Джерело матеріалу: Державний земельний кадастр. Практичний посібник. 2013
Категорія: Землевпоряднику | Додав: Ursa (2015-02-06)
Переглядів: 2754 | Теги: порядок складання, Звіт за формою № 6-зем, Розділ 1, звіт про землю | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]