Головна » Статті » Дерев’яні будинки » Історія розвитку

Дерев'яна архітектура України. Внесок Степана Таранушенка.
Дерев'яна архітектура України — явище самобутнє і досить яскраве. Воно переплітається з формуванням історичного та художнього обличчя поселень. Особливості української дерев'яної архітектури привертають увагу вчених і мистецтвознавців багатьох країн.

    Книга Степана Таранушенка, яку читач розгортає, вводить його у маловідомий світ архітектурно-мистецьких образів, виплеканий протягом віків колективною творчістю народних теслярів. Крок за кроком автор простежує прийоми і методи, що їх вживають народні майстри, формуючи структуру споруди, починаючи від розбивки плану, визначен¬ня розмірів в об'ємах і кінчаючи найменшими деталями.

    Серед регіональних різновидів українського дерев'яного будівництва найменш вивченою була народна архітектура Лівобережної України. Дослідженнями С. Таранушенка тепер ця прогалина в певній мірі заповнена.

    Праця відзначається архітектурно-мистецьким аналізом і проникливим підходом до вивчення народної архітектури. Саме цим і визначається її культурно-мистецьке значення.
Категорія: Історія розвитку | Додав: miley (2011-10-19)
Переглядів: 3163 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
2 Савчук Олександр  
0
Прошу познайомитися з новим виданням праць С.А. таранушенка

1 Brandice  
0
плотность жилого фонда нетто это підключення до комунікацій

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]